TR EN

Hakkımızda

Hakkımızda

Sümeral Tekstil Hakkında

Değerli Dostlarım,

1974 Yılında Topkapı-Maltepe'de Aral Elyaf Sanayi olarak temelleri atılan bilhare Arallar A.Ş. ve Sümeral A.Ş. olarak sektörde yerini alan firmamız kuruluşunda stragyn iplik ve sentetik dolgu elyafı (Vatka, yastık ve yorgan için) üretimi ile sanayi hayatına başlamıştır.

Değişen ve gelişen özellikle 1983 sonrası müşteri talepleri karşısında otel tekstil ürünleri üretimimiz başlamıştır. Zaman içinde hastaneler, yurtlar, inşaat şantiyeleri restaurantlar, spa ve spor salonlarına hitap eden nevresim takımları, banyo ve plaj havluları, masa üstü tekstilleri, yatak şalları, throwlar, baza etekleri, banyo perdeleri, her türlü genel mekan ve üçgen camlar için perdeler, jaluzi blackout stor, dikey perde, katlamalı perde, zebra ve pilise perde, çatı perde sistemleri, sahne perdeleri, ağır sahne rayları ve uzaktan kumanda sistemleri gibi ürünlerle hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Güçlü bir bilgi birikimi ve kazanılmış geniş uygulama tekniğine rağmen sloganımız "Öğrenmenin sınırı yoktur ve sizlerle fark edilmenin mesuliyetini taşıyoruz." olmuştur.

Vizyonumuz; Değişen ve gelişen koşullara uygun olarak müşteri memnuniyetini devam ettirmek.
Misyonumuz; Edindiği ilkeleri doğrultusunda, dayanıklılık, işlevsellik ve görsellik üçlüsüne daima riayet etmek olacaktır.

Saygılarımızla,
Arallar Tekstil A.Ş. / Sümeral Tekstil A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Nureddin ARAL 

Bir sorunuz mu var?
İş Bankası İbrahim Ağa Konutları Tibal Çarşısı No:1-2
Acıbadem - Kadıköy / İSTANBUL
Copyright 2017 sumeraltekstil.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.